moje druhy blog click


Říjen 2010

Warner Bros chce pokračování Počatek

25. října 2010 v 16:25 | Alex- |  Leonardo DiCaprio
Warner Bros. vuole un sequel di Inception
 Jako vždy, po úspěchu filmu, který vydělal značné částky u pokladny, splňující nevyčerpatelné žízeň pro širokou veřejnost, Hollywood velké společnosti mají jednu fixní idea: vytvořit pokračování.  Podle internetové stránky Whatsplaying.com skutečnosti, Warner Bros chce přivést na obrazovku druhé kapitole poslední úsilí Christopher Nolan, Počátek .
 Konečná volba, nicméně, by měl nést na bedrech sám režisér.  Navíc, teď Nolan získal (a zasloužené) rozhodnutí-dělat sílu, protože celosvětový úspěch, že jeho poslední filmy vedly k Waner, včetně The Dark Knight , který vydělal přes miliardu dolarů po celém světě a vznik, celosvětovou sbírku z 810 milionů dolarů. Nicméně, konečné kontroverzní počatek Nezdá se, že prostor pro druhý film, i když Christopher Nolan mohl dát nový život na příběh plný zvratů ...

Piráti z Karibiku 4, obraz v kůži její sestra Monica Cruz

20. října 2010 v 16:26 | Alex- |  pirates of the carribean
Pirati dei Caraibi 4, le foto di Monica Cruz nei panni della sorella
 Pirát kostým dává zejména méně sester Cruz, Monica, který - jak jsme očekávali - bude stát na Penelope v roli dcery hrozné Černovousova konkurent, Jack Sparrow v Piráti z Karibiku 4 (který byl odhalen v roce Náhled úvodní scény ).  To by mohlo být velkou příležitostí pro zviditelnění krásných Monica, dosud známý jako tanečník a umělec seriálu Paso Adelante.  Zde je pak na fotografiích zveřejněných Filmz.ru , verze pirát, cvoky a bunda: to bude výzva pro diváky, aby se rozlišovat dvě sestry ve filmu, jehož podoba je opravdu pozoruhodná.  Ale tam to nějaký trik: Když boj je tvrdý, Monica je vstup do scény, jak Penelope je blokován břicho a nemohl střílet scény nejodvážnějších a dobrodružství.  V krátkosti, Jack Sparrow a společnost ztratila blondýna Keira Knightley, ale získali další dvě sestry ...

 Zde jsou dva obrázky Monica Cruz v roli dcery pirát Blackbeard:
v C.C.

Harry Potter:nove fotky

17. října 2010 v 17:24 | sk8er avril |  filmy-trailery
Objevily se nové fotky k Relikviím, které budou již za 32 dnů v našich kinech. Můžete vidět zkrvaveného Rona nebo George těsně po tom co přišel o ucho. Dale také Hermionu tančící s Krumem nebo Lenku s otcem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

cas,cas a cas.......!?

17. října 2010 v 17:03 | Alex-
ahojky,už jsem zase tady,po tiden sedim jeste u PC.Chtela bih vam řict jak to tedka vsechno
zvladam....vim že to bude na každy blog a že nikdo nema caš,ale to  je pravda,že do tidna budu to jenom dvakrat zvladat:

pondeli:ukoly a volno
uteri:ukoly,kitara a volejbal
středa:ukoly a volno
ctvrtek:ukoly,volejbal
patek:ukoly a kitaru
sobota a nedele:ukoly a nekdy volejbalove zapasi(nevim kdo každa sobota a nedele je na PC,ja nejsu z tech)
takže to je program na každy tiden roku 2010-2011.
je mi to lito,ale asi na blog teda budu chodit jenom pondeli,středa a nekdy o weekendu,tak ja se
omlouvam ale to zaleži aj na ukoli,kolik se budu musit ucit.
tak se moc omlouvam ale budu jen dvakrat tidne na blogu a budu obihat min.
je mi to lito.
P.S.a mam ješte dva blogy
paaa

Pocatek sny 50. let

6. října 2010 v 16:04 | Alex- |  Leonardo DiCaprio
Inception sogna gli anni ‘50
 A pokud Pocatek byl zastřelen v padesátých letech?  Jistě by thriler byly hodně odlišné.  To je to, co filmaři museli myslet na to povedený fake trailer na nejnovější úsilí Christopher Nolan, který se podobá filmu trailer pro Alfreda Hitchcocka.  Kromě toho, že velmi dobře provedené - video degradované, slova překrývá přes používání výrazů, černá a bílá - to trailer připomíná, že společně s kinem v průběhu let se vyvinul způsob, jakým propagovat film a mysleli, že trailer.  Pokud se dnes někdy jsou malé mistrovská díla (zejména upoutávky,), příliš často předvídat, co bude vidět ve filmu nebo jsou zavádějící.

v C.C. jsou trailery