moje druhy blog click


Září 2010

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

29. září 2010 v 18:33 | Alex- |  pirates of the carribean

Originální název:Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
 Žánr: Dobrodružný, Fantasy, akční, komedie
Scénář:Ted Elliott, Terry Rossio, Tim Powers
 Rok:2011
 Režie:Rob Marshal
Distribuce: Walt Disney Pictures Cesko
 Účinkují: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Penelope Cruz, Ian McShane
 Doba trvání:nd
 Datum vydání:18/05/2011

 Spiknutí

Kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) a kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) dovolenou společně, aby našel legendární Fontána mládí, brání obávaný pirát Blackbeard (Ian McShane), jehož krásná dcera (Penelope Cruz) komplikuje věci ještě dále zamilovat se do Jacka.

V C.C. DULEZITA ZPRAVA!!!!


Scream 4, první obraz s Courteney Cox

27. září 2010 v 18:14 | Alex- |  filmy-trailery
 Život dobrou manželkou strašně nudil Gale Weathers (Courteney Cox), novinář při hledání kopečky ságy hororu Vřískot, nyní vdaná za bývalého společníka dobrodružství a nemotorný Dewey (David Arquette, Cox je manžel v reálném životě) ... se zdají být daleko doba, kdy Ghostface terorizovali chudé Sidney Prescott (Neve Campbell), v důsledku porážky ze série nešťastných ... Ale nikdy nedosáhne svého cíle, pravda ... Ale slavná maska se vrací na stopě jeho starými nepřáteli.  To je slib Scream 4, která bude vydána v U. S. 15 dubna 2011 a který Entertainment Weekly zveřejnil první oficiální snímek, který má za hvězdu Courteney Cox (bývalý Přátelé hvězda, nyní hvězda sitcomu Cougar Town ).
 Film je režírovaný Wes Craven a Kevin Williamson napsal (autor předchozí kapitoly).  Kromě historických herci Neve Campbell, Courtney Cox a David Arquette, obsazení bude součástí Emma Roberts ( kdo nahradil Ashley Greene ), Hayden Panettiere (Heroes, Miluji tě, Beth Cooper ), Adam Brody (OC, Jennifer Body ) a dvě poslední nováček Anna Paquin ( Sookie Stackhouse v True Blood ) a Kristen Bell (Veronica Mars je hrdinka).
 Zde je foto:

Avril birthday !!!!!!!

27. září 2010 v 17:50 | sk8er avril
Ahojky,na 27 septembra jsem se moc tešila,vite proc????.....jsou Avriliny narozky....
to je slava....!!!!!!!
Tak bih ji chtela popřat vše nej a at se ji daři!!!!



Iron Man 2, sekvence otevření, střih

24. září 2010 v 18:47 | sk8er avril |  filmy-trailery
Iron Man 2, la sequenza iniziale tagliata

Iron Man 2 , úspěch Jon Favreau (celosvětové pokladny přes 600 milionů dolarů v USA pokladny)  ještě dělá sám slyšel téměř pět měsíců po příchodu do divadla.
  'Byl ve skutečnosti dokázal být alternativní sekvence otevření, vidět v přívěsu, ale pak řez od finální verze filmu.  Scéna v otázce vidí Pepper (Gwyneth Paltrow) a polibky helmy zbroje obrněných Tony (Robert Downey Jr.), těsně před skokem do prázdna Tony Stark z letadla, které je létání nad Expo.  Na konci je hrdina shozen letounu, sbírání a nošení přilby ve vzduchu těsně před provedením vstupem do scény s "ohně" nic menšího než velkolepé.
 Proč byl řez této scéně?  Reagoval režisér Jon Favreau, pověst, že sekvence byla více efektní a působivé, aniž by původní humor.  Ach, ano ... scéna také vidí Tony klečí na záchod, zatímco zvraci.  Když nic jiného, vysvětluje, proč on přednostní Pepř polibek helmu.

Natalie Portman bude Sněhurka?

22. září 2010 v 18:08 | sk8er avril |  filmy-trailery
Natalie Portman sarà Biancaneve?
Pohádky jsou věčné a užijte si film, zvláště když si vzal s nádechem tmavé fantasy, žánr, který se těší jeho okamžik slávy. Po nedávném Alenka v říši divů : Tim Burton, čarodějnice a princezny z velkých filmových herců opět v nových projektech live akce: kromě Zloběna , který bude vyprávět příběh o Šípkové Růžence je zlá čarodějnice, verze přichází "pro dospělé", pohádky o Sněhurce, s názvem Bratři Grimmové: Sněhurka. Jak uvádí Slashfilm , zdá se, že Natalie Portman ( Králova přízeň ), projevil zájem o roli příběhu charakter víla: ve skutečnosti herečka, která se vrací z Černá labuť, film, který otevřel filmovém festivalu v Benátkách , má tvář, který je ochotný i na charakter Sněhurce ... Zatím se zdá jisté, že Brett Ratner (režisér Red Dragon a X-Men: Poslední vzdor ) je součástí týmu, který vyvinul projekt, zatímco za kamerou by mohl být Francouz Jean-Pierre Jeune (Lahůdky, Amelie).  Pokud předchozí dílo francouzského režiséra mají ve skutečnosti pouto s příběhem a neskutečný, mají málo nebo vůbec nic do činění s tónem temné fantasy, mohli bychom snad vidět recenzi na klíč podobný film Bratři Grimmové 's Okouzlující Witch od Terryho Gilliama?  Kdo ví. Jistě to je nemožné, aby se srovnání s Sněhurka, Walt Disney, který se datuje do roku 1938: Pro tuto chvíli Ratner řekl, že nové živé akce adaptace bude mít ostřejší tóny karikatur Disney a trpaslíci nejsou horníci, ale to zloději.  Vzhledem k tomu, Bratři Grimmové pohádky půjčuje sebe dobře k nuance trochu 'tma, jsme zvědaví sledovat vývoj tohoto projektu ...

Joaquin Phoenix a Mia Wasikowska v obsazení v Big Shoes

21. září 2010 v 16:00 | sk8er avril |  filmy-trailery
Joaquin Phoenix e Mia Wasikowska nel cast di Big Shoe

Joaquin Phoenix, veterán z představení "celkem" a diskuse o já jsem stále tady (falešný dokument Casey Affleck v Benátkách), oficiálně se vrátil k herectví po téměř roce s dalším projektem dosti kontroverzní a že bude určitě zvyšovat některé námitky: Big Čištění Steven Shainberg (Fur, tajemník).  Po jeho boku bude Mia Wasikowska, objevil Tim Burton pro svou verzi Alenky v říši divů a očekává příští rok v neklidných Gus van Sant.  Obtíže ředitele najít finanční prostředky jsou odůvodněny děj filmu, který se točí kolem nohou fetišista, který pracuje jako návrhář obuvi (s největší pravděpodobností budou součástí Phoenix).  Výběr účinkujících by měl přirozeně přilákat investory, nechtělo věřit ředitel v místě, téměř pět let, a zejména kůže s Nicole Kidman, který nebyl nadšený hostů.
Big Shoe, které nemáte, nebo ne, je dobrá zpráva vidět název Joaquin Phoenix porovnané s novým projektem, v loňském roce Phoenix okouzlí každého, s jeho výkony v obou milenců, je třeba doufat, že vtip a ukončila Pamatujte si herec, který se brzy vrátí.

!!!!DULEZITE!!!!!

Poprosim vsechnim sbecka aby si me primenily na prezdivku: Alex-

diky moc a paaa


Interwiew Leonardo DiCaprio a Critopher Nolan(režiser)

19. září 2010 v 12:46 | sk8er avril |  filmy-trailery

Leonardo DiCaprio
Che cosa stanno complottando Leonardo DiCaprio e Christopher Nolan?
LEONARDO DICAPRIO Leonardo DiCaprio

Pocatek točí kolem postavy Dona Cobb, hrál nováček (na složité grafy filmů Nolan) Leonardo DiCaprio. Cobb je specialista na "bezpečnostní podvědomí." "A protože jsou mimo zákon - vysvětluje DiCaprio - kdo pracuje v podsvětí, v němž jsou metody neortodoxní jedná o myslích lidí, která změnila průběh reálného světa."  Operace tým používá platformu Cobb sen shromažďovat informace od myslích lidí, nebo na ochranu před zloději nápadů.  To je proti této souvislosti, že Cobb by měl dostat k dokončení úkolu nikdy provedeny před, druh nemožný úkol: vštípit myšlenku, pomyslel si, místo vytěžení.  Úkol, který se probudí duchové minulosti, také proto, že jeho manželka, kterou Marion Cotillard.
Vice v C.C.

Tři mušketyři 3D

18. září 2010 v 19:17 | sk8er avril |  filmy-trailery
I tre moschettieri 3D, nuove foto dal set
 Jak jsme již oznámili sexy hvězda Milla Jovovich, v masce Mylady de Winter v rozhovoru uvolní na Collider.com , natáčení Tři mušketýři začalo a od té doby se šíří na internetu, protože na první snímky září . V neupraveném záběry jsou Orlando Bloom jako vévoda z Buckinghamu, Milla Jovovich a Oscar vítěz Christoph Waltz ( Inglourious Basterds ) jako kardinál Richelieu. Střelba se konala v Residenz z Würzburgu a Würzburg byly znovu k dokonalosti atmosféru 17. století.  Režisér Paul WS Anderson vede cesta na velké obrazovce nový film ve 3D, a vzhledem k výsledkům jeho poslední akční film, ve třech rozměrech Resident Evil: posmrtný život (od září 10 v našem pokoji), také hrát jeho manželka, Milla Jovovich, důvěra V překvapivé výsledky.  Ve skutečnosti, po Avatar , čtvrtá kapitola v sáze hrůzu z Resident Evil a Tři mušketýři se první živě-akční film, aby byl záběr s inovativní 3D technologii, kterou James Cameron pro jeho beletrii epos věda, zdůrazňující rozdíl mezi přeměněn na film v 3D post-produkce, jako Souboj Titánů , a Alenka v říši divů , a film střílel přímo ve třech rozměrech. Tři mušketýři budou debut v divadlech v USA 14 října 2011.
 Níže, některé fotografie ze souboru Tři mušketýři, vydané JustJared.com :

The Tourist

16. září 2010 v 15:40 | sk8er avril |  filmy-trailery
Doufejme že to bude dobrej film!!!


Dalši novy fotky z Porto Rica

14. září 2010 v 17:53 | sk8er avril |  pirates of the carribean
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: